Seedimisele

Põletikuvastaste mõjude tõttu reguleerib Aloe Vera seedeelundkonna pH’d, ennetades haavandeid, puhitusi, happelisust ja aeglast seedimist.

Liikumisaktiivsuse süsteem

Mõningatel juhtudel peatab aaloegeel valupiirkondadele kandes peavalu või migreeni.

Aitab taastada ka tundlikkust piirkondades, kus see on blokeeritud eelneva vigastuse tõttu.

Vereringe

Aaloe aitab leevendada järgnevate hädade poolt põhjustatud probleeme:

Kui jalgu masseeritakse Aloe Veraga, siis venitusarmid vähenevad ja see stimuleerib vereringet, ennetades seega nn. väsinud jalgu.

Teisalt on mõned uurimused kinnitanud, et aaloe vähendab kolesterooli ja triglütseriidide arvu ning suudab ka reguleerida vererõhku. Kõik need kolm faktorit on olulised kui rääkida südame- ja veresoonte probleemidest.

Immuunsüsteem

Aaloe stimuleerib ka immuunsüsteemi.

Hingamisteed

Tänu selle bronhelaiendavale ja põletikuvastasele toimele võib see (meditsiinilise järelvalve all) aidata ravida:

Astma

Vees keedetud aaloelehtede auru sisse hingates (lehtede asemel võib ka kasutada mahla) parandab hingamist ja on efektiivne ka bronhiidi, külmetuse ning gripi puhul.

facialNahk

Nahk saab aaloe omadustest kõige rohkem kasu:

Kõrge aminohapete sisalduse tõttu on Aloe Vera tugev pinguldaja, mis on võimeline puhastama kolme nahakihti ja eemaldama pooride ummistust, reguleerides samaaegselt naha pH’d ja toites seda.

Tänu selle taastavatele omadustele võib aaloed kanda kergele ärritusele (nt. raseerimisest või depilatsioonist tekkinud) või põletustele (näiteks päikesest või teistest väikestest õnnetustest tekkinud).

Samuti sobib see raseduse või kaalumuutuste puhul tekkivate  venitusarmide ennetamiseks ning on abiks väikeste armide, plekkide või psoriaasi puhul.

Luustik

Aaloemahla on traditsiooniliselt kasutatud selliste haiguste sümptomite leevendamiseks nagu reuma ja artriit. Sellest hoolimata ta ei ravi, vaid lihtsalt leevendab ebamugavustunnet.

Kõiksugu ravi, mis käesolevatel lehtedel on mainitud, peaks olema eelnevalt heaks kiidetud arsti poolt, kes saab iga juhtumi puhul kasutust eraldi hinnata.

Kui teil on sel või mõnel teisel, aaloega seotud, teemal küsimusi, siis kontakteeruge meiega.

Protsess

Mitmed uurimused on järeldanud, et Aloe Vera kasulikud omadused ei sisaldu üksikus komponendis, vaid elementide kombinatsioonis. Sel põhjusel on Lanzaloe eriti hoolikas igal tootmisetapil. Kvaliteeti jälgitakse konstantselt, et tagada toodete valmistamiseks vajaliku aaloetaimest eraldatud viljaliha omaduste säilimine.