lanzaloestLanzaloe on Kanaari saartel, täpsemalt Lanzarotel, tegutsev ettevõte, mis on pühendunud Aloe vera toodete loomisele. Ettevõtte põhimissiooniks on ühendada omavahel teadmised ning traditsioonid uuemate tehnoloogiatega, et tuua Aloe vera kasulikkus klientideni.

Erinevalt teistest sarnastest ettevõtetest, on Lanzaloe kosmeetika tootmisel, protsessi algusest peale, st. taimekasvatusest alates, ülihoolas. Sel põhjusel on meil Lanzarote vulkaanilistel pindadel oma põllud mahedalt kasvatatava Aloe vera Barbadensisega, millest saame essentsi oma toodete väljatöötamiseks. Lisaks ei vii Lanzaloe aaloed tootmise käigus pulbrilisse olekusse, nagu enamik tootjaid, vaid toodab korjatud taimelehtedest geeli, millest omakorda tooteid.

Kogu protsess põhineb rangel põllumajanduslikul protsessil, mis on loodussõbralik ja arvestab taime elutsüklitega. Kasvatades ise taimi ja valmistades neist omakorda tooteid, saame garanteerida parima lõpptulemuse: kõrgekvaliteedilised kosmeetikatooted, milles on säilinud ja võimendatud Aloe vera rohked ravitoimed.