On võimalik külastada me Aloe Vera istandust, farmi, kus Lanzaloe põllud unikaalsetes loodustingimustes paiknevad. Maastik koosneb imelistest Aloe Vera Barbadensise põldudest vapustavate merevaadete ja haruldaste vulkaaniliste kohtadega, mis seda ümbritsevad.

Põldude külastamine on täiesti tasuta.

Seal olles avaldavad me giidid teile Aloe Vera saladusi ja uskumatuid kurioosumeid ning legende sellest imepärasest taimest, mis leiab Lanzarote erakordsest kliimast ja haruldasest vulkaanilisest pinnasest ideaalse koha arendamaks oma paljusid omadusi.

Oleme avatud 10:30-17:00.

Me aaloepõllud on avatud kõigile – ootame turismigruppe (ka koolidest) ja inimesi, kes soovivad lihtsalt lähemalt näha maastikku ning teada rohkem aaloest. Selles uskumatus keskkonnas saate õppida põldude ja aaloetaimede eest hoolitsemise ning käsitlemise kohta, lisaks on teil võimalus osta ka meie tooteid.

Sellest saab unikaalne võimalus tutvuda meie toodete põhilise koostisosa päritoluga. Lisaks saate õppida ka mitmete aaloe omaduste kohta, mis on sellest teinud hästituntud naturaalse ravivahendi, mida on kasutatud sajandeid.

Lanzaloe poe virtuaaltuur: