Lanzaloest

Lanzaloe on Kanaari saartel, täpsemalt Lanzarotel, tegutsev ettevõte, mis on pühendunud Aloe vera toodete loomisele. Ettevõtte põhimissiooniks on ühendada omavahel teadmised ning traditsioonid uuemate tehnoloogiatega, et tuua Aloe vera kasulikkus klientideni.

Erinevalt teistest sarnastest ettevõtetest, on Lanzaloe kosmeetika tootmisel, protsessi algusest peale, st. taimekasvatusest alates, ülihoolas. Sel põhjusel on meil Lanzarote vulkaanilistel pindadel oma põllud mahedalt kasvatatava Aloe vera Barbadensisega, millest saame essentsi oma toodete väljatöötamiseks. Lisaks ei vii Lanzaloe aaloed tootmise käigus pulbrilisse olekusse, nagu enamik tootjaid, vaid toodab korjatud taimelehtedest geeli, millest omakorda tooteid.

Kogu protsess põhineb rangel põllumajanduslikul protsessil, mis on loodussõbralik ja arvestab taime elutsüklitega. Kasvatades ise taimi ja valmistades neist omakorda tooteid, saame garanteerida parima lõpptulemuse: kõrgekvaliteedilised kosmeetikatooted, milles on säilinud ja võimendatud Aloe vera rohked ravitoimed.

Meie põhimõtted

Me asume Lanzarotel, mis on kuulutatud UNESCO poolt “Biosfääri kaitsealaks”.  Seetõttu oleme me vägagi teadlikud loodussäästliku teguviisi olulisusest ja seepärast arvame, et on võimalik kokku tuua säästlik põllumajandus ja aaloetööstus.

Me jälgime neid põhimõtteid, et garanteerida meie aaloe kasvatusprotsessi heakskiitmist ICA (Kanaaride Põllumajandusliku Kvaliteedi Instituudi) poolt. See heakskiit on tõestuseks, et tootmisele aluseks olev koostisaine, Aloe Vera mahl, säilitab endas taime algsed omadused

Meie eesmärk

Me eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid, milles on säilinud Aloe Vera rahvusvaheliselt tunnustatud omadused. Sel viisil saame täita klientide kosmeetilised, dieet- või muude valdkondade vajadused, kus aaloe lõppproduktina vajalik on. Soovime pakkuda ka tõhusat teenindust, mis muutub üldtuntud standardiks ja aitab meil protsesse taaskasutada ning end konstantselt täiustada.

Meie meeskond

Lanzaloe meeskond koosneb umbes kahekümnest professionaalist, kes töötavad eri aladel ja jagavad traditsiooniliste ja uuemate tehnoloogiate harmoonial põhinevaid ideaale.

Kogu meeskond põllumeestest laboritehnikuteni on nende kahe kontseptsiooni ühendamise vajalikkusest teadlikud,  läbi selle saab kasu üldisest tarkusest aaloe kohta ning looduslikest abivahenditest, mis on ajapikku esile kerkinud ja kohandada neid omadusi võimendades igapäevaellu sobivaks.

Lanzaloed Eestis esindav ettevõte Aaloe-Vera Eesti OÜ on väike meeskond pühendunud inimesi, kes on vaimustunud Lanzaloe tootmisfilosoofiast alates taimekasvatusest kuni toodete valmistamiseni, mistõttu tunti, et oleks vaja üldteada suurepäraste omadustega aaloed sisaldavaid tooteid ka teisteni tuua.