Ulatus

Lanzaloe, S.L., mille registreeritud kontor asub aadressil Calle La Quemadita, 96 – Órzola – Haría, 35541 Las Palmas ja mille CIF (maksude kood) on B35690098, on registreeritud Lanzarote Ettevõtete Registris, köites 395, raamatus 0, leheküljel 51,  lehel IL-9456, registreering: 1.

Eesti esindus: AALOE-VERA EESTI OÜ, reg nr: 12881046, Aadress: Harjumaa, Tallinn, Välja 1, 10616

Küpsised (Cookies)

Meie kodulehe kasutamine tingib küpsiste kasutamise. Küpsiseid kasutatakse tellimuse säilitamiseks kogu ostuprotsessi vältel ja süsteemile vajaliku informatsiooni edastamiseks, mis on vajalik tellimuse korrektseks toimumiseks. Kui soovite, võite oma lehitseja seadistada selliselt, et saate küpsiste saabumisel teate ja neid ei salvestata teie arvuti kõvakettal. Palun pöörduge edasise sellekohase info saamiseks lehitseja juhendi ja kasutusjuhiste poole.

Hinnad

Kõik kodulehel esitatud hinnad on Eurodes ja sisaldavad makse.

Saatmiskulud arvutatakse ostuprotsessi lõpus ja need olenevad tellimiskohast. Saatmiskulud makstakse kliendi poolt.

Makseviisid

Meie toodete eest on võimalik tasuda Eesti pangalinkidega: SEB, Swedbank, Nordea ja LHV

Kohaletoimetamine

Kui tellimus on esitatud, antakse see edasi kullerile. Kullerina kasutame Omniva ja Itella pakiautomaat teenust. Nende tasud on leitavad ostukorvis.

Tehingust taganemise õigus

Klient võib Lepingust taganeda igal ajal seitsme tööpäeva jooksul tellimuse kinnitamisest. Sellisel juhul ei pea klient tasuma trahve ja kohustub vajadusel tasuma ainult saatmiskulud.

Lepingust taganemise õigus kehtib ainult neile toodetele, mis tagastatakse originaalseisundis. Kasutatud või ükskõik mis muul viisil kannatada saanud tooteid ei hüvitata, mis tähendab, et klient on kohustatud käsitlema toodet (või tooteid) enda omanduses hoolikalt.

Rahulolugarantii

Kui klient ei ole tootega rahul ja on otsustanud selle tagastada, asendatakse toode teise samaväärse tootega või makstakse raha tagasi 60 päeva jooksul kohaletoimetamisest.

Lepingu sõlmimine

Lepingut võib sõlmida kõikides kodulehel kasutusel olevates keeltes.

Kaebused ja pretensioonid

Kaebused tuleb saata: info@lanzaloe.ee